Библиотека диссертаций Украины Полная информационная поддержка
по диссертациям Украины
  Подробная информация Каталог диссертаций Авторам Отзывы
Служба поддержки




Я ищу:
Головна / Філософські науки / Соціальна філософія та філософія історії


52. Довгополюк Віктор Олександрович. Соціальна девіантність у молодіжному середовищі: передумови, різновиди та регулятиви: дис... канд. філос. наук: 09.00.03 / Південноукраїнський держ. педагогічний ун-т (м. Одеса) ім. К.Д.Ушинського. - О., 2004.



Анотація до роботи:

Довгополюк В.О. Соціальна девіантність у молодіжному середовищі: передумови, різновиди та регулятиви.Рукопис.

Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата філософських наук за спеціальністю 09.00.03 – соціальна філософія та філософія історії. – Південноукраїнський державний педагогічний університет (м.Одеса) ім.К.Д.Ушинського, Одеса, 2004.

Дисертаційне дослідження присвячене соціально-філософському аналізу соціальної девіантності у молодіжному середовищі в умовах сучасного українського суспільства, яке характеризується нестабільністю економічного і політичного розвитку, що сприяє поширенню в ньому різних форм соціальної девіантності. Дається визначення таких понять, як “соціальна девіантність”, “молодіжне середовище”, визначається місце молодіжного середовища у соціальній структурі суспільства. Визначаються передумови виникнення соціальної девіантності у молодіжному середовищі, характеризуються підходи до диференціації її різновидів, які найбільш поширені у сучасному молодіжному середовищі. Значна увага приділена аналізу структурних компонентів системи соціальних регулятивів соціальної девіантності в суспільстві і особливо в молодіжному середовищі в умовах сучасного українського суспільства.

Публікації автора:

1. Довгополюк В.О. Девіантність у молодіжному середовищі // Перспективи. – 2002. – № 2 (18). – С. 101 – 105.

2. Довгополюк В.О. Основні детермінанти девіантної поведінки молоді // Перспективи. – 2002. – № 3 ( 19 ). – С. 39 – 44.

3. Довгополюк В.О. Сучасне молодіжне середовище як соціальний феномен // Перспективи. – 2002. – № 4 (20). – С. 104 – 112.