Диссертации и авторефераты Украины
Перейти на каталог
Каталог диссертаций

Я ищу:
Диссертация / Автореферат

Диссертационная работа:

Нетреба Юрій Борисович. Дипломатичне протиборство представництв УСРР та УНР в Німеччині (1921-1922 рр.). : Дис... канд. наук: 07.00.02 - 2009.

Скачать диссертацию *

* Ссылка размещена на правах рекламыАннотация к работе:

Нетреба Ю.Б. Дипломатичне протиборство представництв УСРР та УНР в Німеччині (1921-1922 рр.)

Дисертація на здобуття наукового ступеня кандидата історичних наук за спеціальністю 07.00.02. – всесвітня історія.

Дисертація присвячена аналізу дипломатичного протистояння представництв УСРР та УНР у Німеччині в 1921–1922 рр. Завдяки їх наполегливій діяльності було налагоджено контакти з політичними та діловими колами Ваймарської республіки. Розгорнуто активну інформаційно-пресову діяльність, завдяки чому вдалось нейтралізувати вплив українських емігрантських кіл. Повпред УСРР шукав шляхи для розвитку економічного співробітництва з Німеччиною, йшли переговори про надання західним промисловцям концесій. Крім того, велась постійна ідеологічна кампанія серед українських емігрантів за повернення в Україну з метою розколу політичного суперника.

Керівник представництва неодноразово брав участь у переговорному процесі. Саме завдяки В. Ауссему вдалось поширити дію Рапалльського договору на Україну. Представництво УСРР приділяло багато уваги питанню грошових фондів, збираючи інформацію та ведучи переговори з офіційними колами Німеччини.


Меню
Реклама2006-2009 © Диссертации и авторефераты Украины